Úvod »POUZDRO A OBAL NA MOBIL»POUZDRA HUAWEI»HUAWEI P SMART » Pouzdro na mobil Samsung Galaxy S7 Edge černá
Pouzdro typu otevírání peněženka (wallet) značky Mercury Fancy Diary pro Samsung Galaxy S7 EDGE.
Kryt z kvalitního materiálu (textilní kůže) s magnetickým uzavíráním připomíná vzhledem vazbu diáře. Celkový design je tak velmi elegantní.
Pouzdro na Samsung Galaxy S7 EDGE chrání celou plochu přístroje před poškozením. Navíc se nemusíte starat o umístění svého telefonu, například na stole, kryt lze totiž použít i jako stojánek. Tento kryt na Samsung Galaxy S7 EDGE je tou pravou volbou.
Vnitřní upevnění mobilu je ze silikonu, tudíž je váš telefon Samsung Galaxy S7 EDGE chráněn dvakrát a to zvenku, ale i uvnitř, kdy je mobil zasunut do speciálního silikonu.
Navíc vnitřní kapsička pro karty typu občanský průkaz, řidičský průkaz, kreditní karta ale i větší. Skvěle vymyšlené pouzdro s úschovnými kapsičkami chrání váš mobil a také usnadňuje skladování peněz či dokladů, které musíte běžně nosit po kapsách.
Výrobce: | Mercury |
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Pouzdro, kryt Faceplate na mobil HTC Sensation 4g plast modrá
Pouzdro, kryt na mobil HTC windows phone 8S magnetické zavírání flip
Pudini ochranné sklo na mobil Samsung Galaxy J5, J500
Silikonový řemínek pro chytré hodinky Garmin Fenix 5X / 6X / 7X bílá
HEAD CASE Flipové pouzdro pro mobil Apple Iphone 7/8/SE 2020 MODERN barevná kostka oranžová, fialová, modrá RETRO
Pouzdro, kryt Faceplate na mobil HTC Sensation 4g plast modrá
Pouzdro pro mobil Xiaomi Redmi Note 11 Pro / 11 Pro 5G černé