Úvod »POUZDRO A OBAL NA MOBIL»POUZDRA SONY»SONY XPERIA Z3 COMPACT »Silikonová pouzdra SES » Odolný obal, kryt pro mobil Apple Iphone 12 / 12 Pro černý
Odolné pouzdro, kryt pro mobil Apple Iphone 12 / 12 Pro Forcell Armor je dokonalým řešením pro lidi, kteří hledají dokonalou ochranu svého zařízení. Pouzdro bude fungovat dobře v extrémních podmínkách a chrání zadní stranu, boky smartphonu.
Hybridní dvoudílná konstrukce je vyrobena z odolného PC a termoplastického TPU. Díky kombinaci těchto prvků je pouzdro extrémně pevné a odolné a telefon je chráněn proti poškrábání, poškození a znečištění.
Struktura gumy uvnitř absorbuje nárazy a mírně vyčnívající okraje chrání obrazovku a fotoaparát. Na druhou stranu je technologie Air Cushion ideální pro extrémní situace ovlivňující tlumení nárazů při pádech a nárazech.
Pouzdro se vyznačuje ergonomickým tvarem.
Výrobce: | PANZER CASE |
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Pouzdro, kryt gelové HEAD CASE na mobil Apple Iphone 6/6S vzor Zvířecí razítka
Napodobenina modrý diamant do sluchátkového otvoru 3,5 mm jack
Pouzdro gelové HEAD CASE na mobil Apple Iphone 6 PLUS/ 6S PLUS vzor Indie Mandala slunce barevný motiv ČERVENÁ A MODRÁ
Pudini ochranné sklo na mobil Samsung Galaxy J5, J500
Obal, kryt pro Garmin Fenix 8 (47 mm)
Obal, kryt na mobil Apple Iphone 12 PRO MAX modrozelená
Obal, kryt na mobil Apple Iphone 12 MINI černý