Úvod »POUZDRO A OBAL NA MOBIL»POUZDRA NOKIA»NOKIA LUMIA 640»Flipová a wallet pouzdra » Pouzdro, kryt, obal na mobil S4 i9500 šedá Paříž Francie
Pouzdro/Obal typu otevírání peněženka (wallet) pro SAMSUNG GALAXY S4 i9500. Kryt z kvalitního materiálu eko kůže. Celkový design je tak velmi elegantní. Pouzdro chrání celou plochu přístroje před poškozením. Tento kryt na SAMSUNG GALAXY S4 i9500 je tou pravou volbou.
Vnitřní upevnění mobilu je ze silikonu, tudíž je váš telefon chráněn dvakrát a to zvenku, ale i uvnitř, kdy je mobil zasunut do speciálního silikonu.Pouzdro obsahuje uvnitř také kapsičku, např. pro peníze, či kreditní, nebo jinou kartu.
Speciální povrch vytváří dojem lesklého materiálu který vypadá velice vkusně a originálně.
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
obal, kryt na mobil S4 i9500 tmavý odstín Eiffelova věž
Pudini ochranné sklo na mobil Samsung Galaxy J5, J500
Silikonový řemínek pro chytré hodinky Garmin VivoActive 3 modrá
Pouzdro gelové HEAD CASE na mobil Apple Iphone 6 PLUS/ 6S PLUS vzor Malé roztomilé sovičky sedící na větvi
Otevírací pouzdro na mobil Xiaomi Redmi Note 10 Pro / Pro Max černý odstín
Silikonový řemínek pro chytré hodinky Garmin Fenix 5X / 6X / 7X bílá
Pouzdro pro tablet a ultrabook do 13,3 tmavě šedá