Úvod »OCHRANNÉ SKLA A FÓLIE»APPLE »Apple Iphone 7/8/SE 2020 » Pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 10 Pro černá Smart Case
Pouzdro pro mobil Xiaomi Redmi Note 10 PRo. Chrání displej telefonu před poškrábáním. Má kapsu na šikovné doklady a magnetické zapínání. Dostupné v několika barevných provedeních.
Pouzdro má mimořádně zajímavou povrchovou úpravu z materiálu s kovovou strukturou, který se na denním světle leskne. Prošívání na okrajích navíc pouzdro zpevňuje a dělá ho ještě originálnějším. Uvnitř se nachází měkká povrchová úprava imitující semiš, která poskytuje vynikající ochranu displeje a chrání jej před poškrábáním a drobným poškozením.
Pouzdro má malou praktickou kapsu na šikovné dokumenty a navíc se složí do horizontální verze - mimořádně užitečné při sledování filmů nebo brouzdání po internetu. Telefon je umístěn v silikonovém rámu, který má výřezy pro některá funkční tlačítka zařízení, což vám umožní telefon volně používat.
Pouzdro je dostupné v několika barvách.
Materiál: plast a TPU
Zapínání: Magnet
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
OTG redukce USB-C na USB-A
Pudini ochranné sklo na mobil Samsung Galaxy J5, J500
Pouzdro, obal, kryt pro mobil Iphone 6/6S čirý černá mandala krajka
Datový a nabíjecí kabel značky Remax pro Apple Iphone Lightning konektor černý
Datový a nabíjecí kabel značky Remax pro Apple Iphone Lightning konektor černý
Kryt Apple Iphone 6 PLUS / 6S PLUS černý odstín
Adaptér typ USB-C samice na Lightning 8 Pin