Úvod »OCHRANNÉ SKLA A FÓLIE»APPLE »Apple Iphone 6/6S » Pouzdro BLING WALLET na mobil Samsung galaxy S4 i9500 + folie zdarma
Pouzdro + folie zdarma
Pouzdro na váš mobil značky Samsung galaxy S4 i9500, otvor na fotoaparát.Pevně drží a chrání váš mobil. Do pouzdra jednouduše vložíte váš mobil bez jakékoliv montáže. Nejsnažší a nejstylovější forma ochrany vašeho smartphonu v elegantním stylu.Perfektní styl s kamínky dodá vašemu mobilu na kráse.
!!!!Prosíme o kontrolu správnosti výběru obalu na váš mobil dle čísla a typu, obaly jsou vyráběny přesně na míru a typ telefonu uvedeného v nadpisu a v popisku produktu !!!!!
Pří jakékoliv nejasnosti ohledně typu kontaktujte mobil-obaly@seznam.cz
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Pouzdro, kryt S-line na mobil Nokia Lumia 520 růžová barva materiál silikon
Obal, pouzdro pro Huawei P10 Lite reagující na tepelné změny červený odstín
Pudini ochranné sklo na mobil Samsung Galaxy J5, J500
Voděodolná Polstrovaná Kapsička ROSWHEEL na zip pro mobily (Samsung, HTC, Iphone, LG, Sony, Lenovo a mnohé jiné) velikosti L (do 5,7 palců display) na kolo černý odstín
Revoluční tvrzené ochranné ohebné sklo pro Samsung Galaxy A32 5G černý okraj
Obal, kryt pro mobil Nokia 230 kočička pohled
Sklo pro ochranu celého displeje mobilu Samsung Galaxy A20e černý rámeček